Działamy od 2006 roku, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ul. Wokalna 8 (metro Ursynów), 02-787 Warszawa
Mobile: +504 049 445
E-mail: studio@immortalart.pl

OFERTA DLA TATUATORÓW

Korzyści ze współpracy

– 100% wynagrodzenia za tatuaż trafia do portfela

– minimum formalności

– zachowane procedury i standardy sanitarne

– brak inwestycji w lokal i długofalowych zobowiązań

– brak dodatkowych rachunków i comiesięcznych opłat oraz formalności na głowie

– niezależność i swoboda

– możliwość współpracy krótkoterminowej (godziny, pojedyncze dni) lub średnio i długoterminowej (stała umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia)

– inspirujące i rozwijające środowisko pracy z innymi artystami, którego nie otrzymasz pracując w domu

– systematyczne działania i komunikacja na social media – wsparcie w budowaniu własnej marki i dotarciu do odbiorców

Wynajem długoterminowy

Pracownia, do której masz swobodny dostęp jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 21:00 i wyposażona jest w stanowiska i sprzęt niezbędny do pracy – leżanki/fotele, lampy, pomocniki, taborety, podłokietniki. Pracownia jest dostosowana do wymagań sanitarnych, w tym prowadzi rejestr odpadów w systemie BDO i ich utylizację. Do każdej sesji zapewnione są środki do dezynfekcji powierzchni i duże folie do owijania sprzętu. Każdy współpracujący z nami w tej formie tatuator otrzymuje dostęp do indywidualnej, zamykanej na klucz szafki na narzędzia pracy. Zapewniamy Internet, wifi, drukarkę, a także miejsce do przygotowywania projektów. Stanowisko można podnająć na wyłączność lub w ramach niższej opłaty, jako miejsce współdzielone. Przy stałej współpracy na bieżąco prowadzimy komunikację i postujemy Twoje prace na naszych social media. Skontaktuj się z nami, aby zapytać o dostępność i cenę.

Wynajem krótkoterminowy

W pełni wyposażone i przygotowane do pracy tatuatorskiej stanowisko można podnająć na pojedynczą sesję, cały dzień lub kilka dni. Zapewniamy leżankę/fotel, lampę, podłokietnik, pomocnik, taboret i gwarantujemy spełnienie wymagań sanitarnych, w tym bezpieczną utylizację wytworzonych w czasie wykonywania tatuażu odpadów. Do każdej sesji otrzymujesz środki do dezynfekcji powierzchni i duże folie do owijania sprzętu. Na miejscu jest także możliwość skorzystania z Internetu, wifi i zdalnej drukarki. Jeżeli rezerwacja jest ustalona z wyprzedzeniem, bardzo chętnie zakomunikujemy to naszych social media. Skontaktuj się z nami, aby zapytać o dostępne terminy i cenę.